Spiżarnia

W spiżarni zgromadziłem różne rzeczy - np. ikony w formacie png, ikonki kontaktów dla klientów Jabbera (potem Jabber zmienił się w XMPP, a teraz już chyba nikt go nie uzywa) itp. To skromny zbiorek, ale może się komuś przyda? Zapraszam do korzystania z nich pamiętając o prawach autorskich mojej skromniej osoby, a także prawach osób trzecich! Dział jest ciągle w trakcie rozbudowy, więc jeszcze dużo może się zmienić!
Uwaga! Zamieszczone tu materiały są produktami niekomercyjnymi, które stworzyłem jako fan, szanując ewentualne prawa pierwotnych twórców, tj. m.in.: R. KAWAI, Shogakukan, SMDE, TV Tokyo, Nintendo, M. Katsura, Shueisha Inc., Renee Ramos.

Ikony

Ikony w formacie png w zasadzie przeznaczone dla linuksowego Gnome, choć ze względu na format (png, 48x48 pikseli) można właściwie zrobić z nimi co się chce... Pojedyncze ikony można ściągnąć bezpośrednio ze strony - wskazując na nie i zapisując jak każdy inny obrazek wyświetlany na stronie, lub wszystkie razem w potaci archiwum .zip


Jabber

Ikony kontaktów przeznaczone dla klientów Jabbera. Działają generalnie z Psi, choć część z nich ma wersje dla kienta o nazwie JAJC.

Kompletne zestawy ikon systemowych dla Psi.